פרויקטים

>
פרויקטים

Gindi35 TLV

דירה בקומה 35 במגדלי גינדי TLV

שטח הדירה: 150 מ״ר

בקומה ה-35 במגדלי גינדי בתל אביב, מעל נוף עירוני מגוון של העיר שחלקו בניינים וחלקו ים, ממוקמת דירתם החדשה והמעוצבת של בני זוג. עד המעבר התגוררו במכבים וכעת ביקשו לעצמם בית מודרני ומינימליסטי. דירת שלושת החדרים שרכשו מהקבלן הייתה במקור בת שישה חדרים, דירת 150 מטר שתוכננה עם מרחב אירוח מרווח שמתחיל בסלון ובמטבח מאוחדים וממשיך למרפסת הפתוחה לנוף. המסדרון מוביל לחדר עבודה המשמש גם כחדר אירוח ולחדר מאסטר שכולל בתוכו את הממ"ד כחדר ארונות ואירוח נוסף וכן חדר רחצה.

Gindi32 TLV

דירה בקומה 32 במגדלי גינדי TLV

שטח הדירה: 100 מ״ר

באחד ממגדלי הפאר במרכז תל אביב, גינדי TLV בקומה 32. דירת 120 מ״ר שתוכננה והוסבה מדירת חמישה חדרים לדירת ארבעה חדרים מרווחת. הדירה תוכננה על הנייר מהשלבים הראשונים אל מול קבלן הפרויקט. דירה שתוכננה עבור לקוח שמרבה בנסיעות עבודה לחו״ל. בדירה זו קיבלנו יד חופשית בתכנון ועיצוב הדירה, בזמן שהותו של הלקוח בחו"ל. כל החללים ופריסת הדירה שונו בהתאם לצרכים של הלקוח. התשתיות, המערכות וחלוקת החללים תוכננו מחדש, בשונה לחלוטין מסטנדרט הדירה של הפרויקט. מהרגע הראשון קיבלנו יד חופשית ותכנונית לצקת לתוך הדירה את הטעם והסגנון שלנו ללא מגבלות, למעט הפונקציונאליות המתבקשת, לא היו כלל פשרות בעיצוב. הדירה תוכננה בקו מודרני-נקי ונבחרו בה חומרים על זמניים, החפים מטרנדים ואופנות חולפות.

Sarona TLV

דירה בקומה 19 במגדלי שרונה תל-אביב

שטח הדירה: 120 מ״ר

דירת קבלן במגדלי שרונה בתל אביב, דירה בת 120 מ"ר דירת קבלן סטנדרטית שוהחלט להפוך אותה לדירת החלומות שתשמש אותם ואת ילדיהם ואף כמשרד עבור שניהם. הדירה נמצאת בקומה גבוהה במתחם שרונה, פונה לכיוון צפון ומשקיפה לנוף אורבני. בני הזוג לא היו מרוצים מחדר בודד ומקלחת שמוקמו בתוכנית המקורית צמוד לסלון, ממטבח הרי"ש המקורי בסטנדרט הקבלני ומחדר הארונות והרחצה במאסטר ההורים, שלא נוצלו כהלכה. הדירה עוצבה מחדש בסגנון מודרני, נקי ועל זמני לאחר שלושה חודשים. המטבח נמדד והוזמן לפני תחילת השיפוץ, ומועד התקנתו הוא שהכתיב את מהלך השיפוץ. הדיירים נכנסו לדירה כשהיא מוכנה לגמרי, כשהנגרות ומשטחי העבודה הותקנו וחברת הניקיון סיימה את עבודתה.

100Square TLV

דירה בכיכר המדינה תל-אביב

שטח הדירה: 100 מ״ר

פרויקט שהוא חלום, אתגר תכנוני, פתרונות עיצוביים ושילוב מערכות מכל הסוגים. החיבור שנוצר עם בני הזוג היה מיידי, כבר בתחילת הדרך ביקשו מאיתנו ליצור עבורם הפרדה בין האזור הפרטי לציבורי באמצעות תכנון נכון. זו היתה אחת מהבקשות העיקריות שלהם והיא שהובילה אותנו בתכנון לאורך כל הדרך. הבית חף מקירות מיותרים. בעלת הבית אוהבת בית חם וצבעוני, לעומתה בעל הבית העדיף סגנון מאוד נקי ומודרני. התוצאה שהתקבלה לבסוף היא, חיבור ודיאלוג בין העדפות והרצונות של כל אחד מהם. תרגמתי את האופי והסטייל שלהם לבית מודרני עם סטייל. הוכנסו נגיעות חמימות ומשפחתיות באמצעות נגרות עץ דומיננטית ואינסופית, שנותנת טוויסט חם לסגנון המודרני המובהק.

Queen50 TLV

דירה בשלמציון המלכה תל-אביב

שטח הדירה: 50 מ״ר

דירת 50 מ"ר ברחובות הצדדים של כיכר מילאנו בתל-אביב שעברה מהפך, מדירת חדר צפופה לדירת שניים וחצי חדרים מרווחת ומוארת. במרכזה מוצבת יחידת נגרות שמפרידה בין החלל הציבורי לפרטי ומשמשת להסתרת מערכות המיזוג והמדיה וכן לאחסון. דירה שהייתה לפני השיפוץ דירת חדר ושבמסגרת שיפוצה נהרסו כל קירות הפנים, דירה שלמרות שטחה הקטן מרגישה מאוד מרווחת ונעימה. בשל גודל הדירה כל פינה נוצלה בצורה מיטבית וניתנו פתרונות אחסון וחלוקת חלל חכמה.

Break time TLV

דירה בקומה 14 במגדלי גינדיTLV

שטח הדירה: 100 מ״ר

בני זוג בשנות ה-60 לחייהם שגרים בצפון הארץ החליטו לרכוש דירת נופש בתל-אביב, שאליה הם מגיעים בסופי שבוע הדירה ממוקמת במקום שוקק חיים במתחם השוק הסיטונאי .TLV לבעלי הבית, היה חשוב, שמבחינה תכנונית ופרקטית, הדירה תהיה נוחה לאירוח ארוחות משפחתיות עם הילדים והנכדים ושהיא תעניק תחושה ביתית.

נבחרה לדירה צבעוניות מודרנית בסקלת צבעים אלגנטית של שחור, לבן, אפור, כחול, עץ טבעי ונגיעות צבע רעננות בטקסטיל, באקססוריז ובאמנות.

Havoda 9

לב העיר

שטח הדירה: 70 מ״ר

דירת 70 מ״ר שתוכננה עבור זוג באחד הרחובות המרכזיים והקסומים בלב תל אביב. בני הזוג גרו בדירה בצעירותם והחליטו לחזור ללב העיר אחרי שהילדים עזבו את - הבית. היה להם מאוד חשוב לנקות את הבית מחיפוי העץ הכבד והמיושן. בשיפוץ בוטלו כל קירות הפנים, כך שנתקבל חלל נקי ונשארו עמודים קונסטרוקטיביים בלבד.

תוכננה דירת שלושה חדרים: סלון, חדר שינה מאסטר, קליניקה לבעלת הבית ושני חדרי רחצה מאסטר ואורחים. מבנה הדירה אלכסוני- מאתגר לתכנון.

Luxury Apartment

דירת יוקרה בשוק הסיטונאי

שטח הדירה: 100 מ״ר

אחרי כעשור בדופלקס בצפון הארץ בקרבת הים, בעל הבית חזר לאזור המרכז כדי להיות קרוב לילדיו ולנכדים. באחד הפרויקטים היוקרתיים בתל אביב, השוק הסיטונאי של גינדי תוכננה דירה בת 100 מ"ר בקומה גבוהה לרופא שמאוד אוהב את החיים הטובים, "השינוי באורח החיים הוא עצום, הכל במרחק פסיעה ואין צורך להזיז את הרכב מלבד לקליניקה שלי!". כשיש הכל מתחת לבית זה איכות חיים ברמה הכי גבוהה שיש, "רק כשעברתי לכאן, הבנתי כמה זה משנה את כל הפרספקטיבה", הצגות, מסעדות, בתי קפה,קאנטרי וחדר כושר. הכל התחיל בבקשה קטנה: "אני רוצה מקום שיתן לי תחושה של בית".לפני השיפוץ, הדירה היתה דירת קבלן סטנדרטית בת ארבעה חדרים ששופצה מהיסוד והוסבה לדירת שלושה חדרים מרווחת.

Urban 39

דירת בוטיק 39 מ"ר בתל אביב

שטח הדירה: 39 מ״ר

תכנון של דירה באחד הרחובות המרכזיים והקסומים בלב תל אביב . דירת 39 מ״ר שהיתה במקור דירת חדר ותוכננה ושודרגה לדירת שני חדרים בסטנדרט גבוה, תוך עיצוב ותכנון מוקפד, בסגנון מודרני. השיפוץ החל מתמונה שבנתה את קונספט הגוונים בדירה ונתנה השראה במהלך הדרך בבחירת חומרי הגמר והטקסטיל. בפרויקט ניתן לנו חופש מלא בתכנון החלל ובבחירת הגוונים והחומרים השונים ובקבלת ההחלטות. לפני השיפוץ הדירה היתה דירת חדר מורכבת משתי מרפסות, מטבחון, בויידם, חדר רחצה וחדר שינה. בתכנון החדש הוכנסו המרפסות באופן אינטגרלי לבית, על מנת למקסם את השטח. החלונות הגדולים נותנים תחושה של מרחב ומכניסים הרבה אור ואויר. בוטלו כל קירות הפנים, כך שנתקבל חלל נקי מקירות פנים. נשאר עמוד קונסטרוקטיבי אחד בלבד.

4A Project

ארבע ארצות בתל אביב

שטח הדירה: 60 מ״ר

דירת רווק תל אביבי באחד הרחובות המרכזיים של תל-אביב. דירה בה האם גדלה בילדותה. דירת 60 מ"ר של שני חדרים שהפכה לאחר השיפוץ לדירת שלושה חדרים מרווחת ומפנקת שכיף לארח, לבשל ולשהות בה, משהו באנרגיות שלה גורם למי שנכנס בדלת לרצות להישאר בה. אף על פי שהחלוקה הפנימית של הבית השתנתה לחלוטין, היה חשוב לנו לשמור על שתי המרפסות החיצוניות הקיימות, ולייצר חדר שינה נוסף, מתוך מחשבה על העתיד. הרסנו ובנינו מחדש את כל הבית, בוטל הול הכניסה והמטבח עבר לאזור מרחב האירוח.

The White Apartment

הדירה הלבנה 37 מ"ר בתל אביב

שטח הדירה: 39 מ״ר

דירה בננין משנות ה-50, הממוקמת במרכז תל-אביב, באזור כיכר רבין. דירה שהיתה במקור דירת חדר בשטח של 37 מ"ר כולל מרפסות ולאחר השיפוץ הפכה לדירת 2 חדרים. בדירה כל כך קטנה המטרה לייצר תחושה של גודל ע"י שימוש בצבעים בהירים. העיצוב המנמליסטי והנגרות שתוכננה במיוחד בעבור הדירה מעניקות לדירה תחושה של גודל. האתגר היה להפוך חלל זעיר לבית מרווח, נעים ושיענה על כל הפונקציות ההכרחיות למגורים.

The Garden Apartment

דירת גן בכפר סבא הירוקה

שטח הדירה: 140 מ״ר

זוג צעיר לאחר מגורים של כמה שנים בשכירות בתל אביב פנו אלי עם רכישת דירה מקבלן בכפר סבא הירוקה. בדירות קבלן הליך הליווי והשיפוץ הוא לא קצר ולכן התהליך החל כשבעלי הבית היו זוג והסתיים כזוג פלוס שניים, כך שהליך התכנון כלל את התרחבות המשפחה העתידית. פרטי הנגרות והריהוט תוכננו בקפידה עם נגיעות של עץ, הכנסת חמימות ע״י צבעוניות שמחה לבקשת בעלת הבית. הדירה ממוקמת מול מרחבים של צמחיה ירוקה הנגלית כבר מהכניסה לבית. המטרה היתה ליצור הרמוניה ע"י הכנסת הנוף אל תוך הבית ולהקנות תחושה של המשכיות עם גן הירק במרפסת.