1/2

תל אביב - השוק הסיטונאי

באחד הפרויקטים היוקרתיים בתל אביב, השוק הסיטונאי של גינדי. לפני השיפוץ, הדירה היתה דירת קבלן סטנדרטית בת ארבעה חדרים ששופצה מהיסוד והוסבה לדירת שלושה חדרים מרווחת. הגוונים השולטים בבית הם כל קשת גווני האפור, שחור כחול וזהב. סגנון הבית מודרני והצבעוניות בה מביאה לידי ביטוי את כל המגמות החמות שישלטו בעיצוב הבית בשנים הקרובות. כדי לאזן ולהכניס חום לעיצוב המונוכרומטי נבחר פרקט אגוז אמריקאי שהותקן על גבי הריצוף הקיים. כמו כן, נבחרו חומרי גמר ברמה גבוהה מאוד.  

במטבח אי רחב ידיים ובר מרחף בגוון אפור גרפיט שעליו מותקן משטח שיש גריי מרקווינה. מעל לאי מדף מרחף מברזל בגוון פליז עם תאורה היקפית לטובת הנחת בקבוקי אלכוהול וכוסות יין.

כמו כל הבית וכיאה לדירה גברית, גם חדרי הרחצה מאופיינים בצבעוניות היוצרת אינטימיות ודרמטיות. הקירות חופו בשיש גריי מרקווינה בגוון אפור עם גידים לבנים. ארון הרחצה תוכנן אף הוא, בגוון אפור עם כיור מובנה מקוריאן וארון שירות גדול עם דלתות מראה שחורה בקו אפס היוצר מראה יוקרתי ואלגנטי.

בעל הבית שוחר אומנות ועיצוב וככזה אספן אומנות נלהב, כל פרטי האומנות והפסלים יוצרו בהתאמה אישית ובמיוחד בעבור כל פינה שתוכננה מראש ואף תרמה להשלמת התמונה הכללית.